Ouderschap
Hoewel het nu nog ver weg lijkt, weten we uit onderzoek dat het ontzettend belangrijk is om ook goed voorbereid te zijn op de emotionele kant van het ouderschap.
Met deze avond willen we je op een laagdrempelige manier kennis laten maken met twee belangrijke thema's. Contact met je baby en Ouderschap.
Hoe zorg je voor een fijne start samen? Binnen het thema Contact met je baby gaan we o.a. in op signalen van je baby in de eerste maanden, hoe je hierop kunt reageren en op het omgaan met huilen. Binnen het thema ouderschap gaan we o.a. in op verschillende typen ouders, verwachtingen en behoeften van ouders rondom het ouderschap en hoe ouders elkaar kunnen ondersteunen in het ouderschap zonder elkaar als partner uit het oog te verliezen.
Deze avond wordt gegeven door een ontwikkelingspsycholoog en is gebaseerd op wetenschappelijke inzichten.
We bieden onderbouwde handvatten waarmee we je willen helpen om het ouderschap met vertrouwen en op je eigen manier vorm te geven.
Voor wie? Voor zwangere vrouwen en/of hun partner. De voorlichtingsavond kan het beste gevolgd worden tussen de 28ste en 36ste week van de zwangerschap.
De kosten van deze voorlichtingsavond bedraagt 12,50 euro.
De avond is online met zoom.
Startdatum | Locatie | Adres | Inschrijven |
---|---|---|---|
15 feb 23 19:30 | Online met Zoom | ||
15 mrt 23 19:30 | Online met Zoom | ||
12 apr 23 19:30 | Online met Zoom | ||
17 mei 23 19:30 | Online met Zoom | ||
14 juni 23 19:30 | Online met Zoom | ||
12 juli 23 19:30 | Online met Zoom | ||
23 aug 23 19:30 | Online met Zoom | ||
13 sept 23 19:30 | Online met Zoom | ||
11 okt 23 19:30 | Online met Zoom | ||
15 nov 23 19:30 | Online met Zoom | ||
13 dec 23 19:30 | Online met Zoom |